Cultural Transfers in the Habsburg Monarchy in 18th Century

Ve dnech 22.-23.listopadu 2023 proběhne v sídle Ústavu pro českou literaturu AV ČR mezinárodní konference Cultural Transfers in the Habsburg Monarchy in 18th Century. Jedná se o bienále pořádané s Českou společností pro výzkum osmnáctého století s podporou Francouzského ústavu pro výzkum ve společenských vědách a ve spolupráci s Filozofickou fakultou Univerzity Karlovy a Ústavem pro českou literaturu Akademie věd České republiky. Na pořádání akce se mj. přímo podílí a se svým příspěvkem vystoupí také doc. Daniela Tinková z našeho ústavu. Veškeré bližší informace ohledně programu a dalších podrobností naleznete na webových stránkách CEFRES.

Úvod > Nástěnka > Konference > Cultural Transfers in the Habsburg Monarchy in 18th Century