Změny výuky během Týdne humanitních věd 13.-16.11. 2023

Vzhledem k programu Týdne humanitních věd dojde od 13. do 16. listopadu 2023 na Ústavu českých dějin ke změnám ve výuce. Na základě předchozí domluvy se studenty svou výuku zcela ruší doc. Jan Randák, doc. Daniela Tinková, dr. Miroslav Michela (s možností exkurze do archivu subkultur Eternia), prof. Martin Nejedlý (s výjimkou česko-francouzské výuky), dr. Marek Fapšo, Mgr. Michal Cáp a dr. Vojtěch Kessler.

Beze změny proběhne výuka předmětů dr. Blanky Zilynské, dr. Jaroslavy Hausenblasové, prof. Milana Hlavačky, prof. Lenky Bobkové, prof. Jana Rychlíka, prof. Ivana Šedivého, dr. Jakuba Izdného, doc. Magdaleny Pokorné, dr. Jana Zdichynce a většiny externistů.

Předměty Jany Čechurové odpadají s výjimkou výběrového semináře, pro který je plánována exkurze. Exkurzí budou řešeny i dva předměty dr. Jaroslava Svátka (Úvod do studia historie – Klementinum, seminář z čes. středověku – rotunda sv. Václava). PVP Alexandr Veliký ve středověkých Čechách odpadne, a kromě Základních problémů studia starších českých dějin II budou zbývající předměty Jaroslava Svátka standardně vyučovány.

Studenti, kteří se budou chtít v čase nezrušené výuky zúčastnit některého programu v rámci THV, budou vyučujícími z hodiny omluveni.

Úvod > Nástěnka > Změny výuky během Týdne humanitních věd 13.-16.11. 2023