XIX. ročník konference České, slovenské a československé dějiny 20. století

Historický ústav Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové zve na XIX. ročník konference České, slovenské a československé dějiny 20. století, kterou pořádá ve spolupráci s Muzeem východních Čech v Hradci Králové.

Konference se uskuteční ve dnech 13. a 14. května 2024 v prostorách Filozofické fakulty UHK a přihlášky lze zasílat do 15. ledna 2024. V případě nemožnosti realizace osobního setkání se konference uskuteční on-line formou. K účasti na konferenci jsou zváni všichni posluchači doktorského studia historie a příbuzných oborů. Konferenčními jazyky jsou čeština a slovenština, zahraničním účastníkům je umožněno přednést a písemně odevzdat svůj příspěvek také v angličtině či němčině.

Další informace naleznete v příloze.

Pozvánka na konferenci

ORGANIZAČNÍ POKYNY 2024

Úvod > Nástěnka > Konference > XIX. ročník konference České, slovenské a československé dějiny 20. století