Celostátní studentská vědecká konference Historie 2024

Na jaře příštího roku proběhne již tradiční studentská historická konference. Uzávěrka přihlášek do ústavního kola je stanovena na 20. ledna 2024 a 31. ledna se uskuteční samotná soutěž. Zájemci si pro první kolo připraví patnáctiminutovou prezentaci svého projektu (písemné podklady se budou odevzdávat až případně před celostátní konferencí) a přihlašovat se mohou e-mailem u tajemníka ÚČD Jakuba Izdného (Jakub.Izdny@ff.cuni.cz).

Celostátní studentská vědecká konference Historie 2024 se pak uskuteční ve dnech 25.–26. dubna 2024 na Univerzitě Pardubice.

Veškeré bližší informace a kontakty naleznete v příloze nebo na webu Univerzity Pardubice.

CSVK-2024_pozvánka

CSVK-2024_statuta

Úvod > Nástěnka > Konference > Celostátní studentská vědecká konference Historie 2024